Gabinety masażu i terapii naturalnych

Nasza Przestrzeń Dobra to miejsce, gdzie odnajdziesz spokój i wewnętrzną harmonię. Czas w tym miejscu się dla Ciebie zatrzyma. Blask świec i niezwykły zapach otuli Twoje zmysły, a wspaniałe masaże uleczą Twoje ciało, umysł i duszę. Zapraszamy z serca na wyjątkowy relaks

Fizjoterapia

Zajmujęmy się leczeniem:

  • dolegliwości bólowych kręgosłupa
  • bóle głowy
  • bóle przeciążeniowe stawów obwodowych
  • dolegliwości jelitowe

Możesz skorzystać z:

  •  terapii manualnej
  • pinoterapii
  • igłoterapii
  • masażu leczniczego
  • terapii wisceralnej
  • kinesiotapingu
Wojciech Solis
fizjoterapeuta

Skontaktuj się/ zarezerwuj wizytę wybierając ikonkę kontaktu

Lomi lomi Akamana

Masaż lomi-lomi wywodzi się z tradycji hawajskiej, uznawany jest za najbardziej relaksującą formę pracy z ciałem. Jest to holistyczny masaż całego ciała (poza strefami intymnymi) jednoczący ciało z umysłem. Masaż ten przynosi ukojenie nie tylko mięśniom i stawom, ale również redukuje stres, uwalnia od negatywnych myśli, poprawia krążenie limfy i krwi. Lomi może wspierać realizowanie naszych intencji, pomoże w podjęciu ważnych decyzji.

Techniki Lomi Lomi Akamana uczyłam się u polskiego Hawajczyka, jak określa go Susan Pa’iniu Floyd,  – Zbyszka Jasinkiewicza-Rostowskiego. Pierwszego i jak dotąd najważniejszego dla mnie nauczyciela spojrzenia na  człowieka jako całości. 
Jeden z klientów określił mnie jako „Czułą towarzyszkę procesów w trakcie masażu lomi”. I jest to określenie, z którym utożsamiam się całkowicie. W swojej ziemskiej podróży kieruję się sercem, uważnością i intuicją oraz chęcią wspierania przemian we wszystkich Istotach. 
W dzisiejszym świecie żyjemy szybko i często na pokaz, a dzięki lomi możemy wreszcie spotkać się ze sobą i sprawdzić jacy jesteśmy naprawdę. 
Eliza Baranowska
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu.

Kobido Up

Kobido jest to szczególna forma masażu. Jest to rytuał, który przebiega według określonych reguł. Wywodzi się on z tradycji medycyny chińskiej. Masaż Kobido to głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Marta Iwanek
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Starożytny masaż tajski

Starożytny masaż tajski to formuła uzdrawiająca łącząca akupresurę, pasywne asany jogiczne, terapeutyczną kompresję mięśni i mobilizację stawów. Sekwencja ponad 110 kroków starannie ułożonych, by masaż głęboko odprężał, oczyszczał i harmonizował przepływ energii w ciele.

Sesja odbywa się w ciszy, trwa 2 godziny i odbywa się w ubraniu, na matach i kocach rozłożonych na podłodze. Masowane jest całe ciało, od stóp do głowy.

Weronka Sacha
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Bodyconing - konchowanie ciała

Bodyconing to opatentowana w 2015r przez Elżbietę Kuc metoda pracy z ciałem.  To nie tylko szeroko znane  konchowanie uszu, ale również spalanie konch na ciele. W pępku, na nerkach, wzdłuż kręgosłupa, na czakrach czy stopach. Świecowanie uszu to naturalny sposób na oczyszczanie uszu, przeziębienia, problemy z zatokami, szumy uszne, bóle głowy oraz migreny czy zawroty głowy. Poprawia odporność i działa ogólnie relaksująco na cały organizm.

Pępkowanie/ świecowanie pępka– działa rozluźniająco i wzmacniająco na organy jamy brzusznej. Pomaga przy bolesnych, nieregularnych miesiączkach, problemach z narządami rodnymi i jelitami.

Eliza Baranowska
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to jedna z najstarszych metod uzdrawiania, znana już od starożytności. Jest biologiczną, naturalną i energetyczną terapią, która polega na przywracaniu zdrowia. Jej działanie polega na przekazywaniu choremu przez terapeutę energii miłości duchowej zbliżeniem dłoni lub na odległość. W praktyce bioenergoterapeuta porządkuje przepływy energii pacjenta i usuwa zaburzenia energetyczne.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Dźwiękoterapia

Dźwiękoterapia z misami himalajskimi Petera Hessa to unikalny zabieg oparty na metodzie, która wykorzystuje rezonans dźwięków wibracje mis z wibracją tkanek ciała. Wprowadza Cię w stan głębokiej relaksacji. Nasze misy posiadają certyfikaty od Instytutu Petera Hessa, gwarantujące ich jakość i autentyczność.

Korzyści z dźwiękoterapii:
Relaksacja głęboko wewnętrzna: Dźwięki mis przenikają Twoje ciało, likwidując napięcie i stres.
Wzmacnianie zdrowia psychicznego: Pomaga w redukcji lęku, poprawia nastrój i koncentrację.
Harmonizacja energii: Dźwięki mis wprowadzają Twoje ciało w stan równowagi energetycznej.
Lepszy sen: Zabieg pomaga w poprawie jakości snu i eliminacji bezsenności.
Zrelaksuj się i odnajdź spokój w otoczeniu pełnym dźwięków, które pomogą Ci zregenerować ciało i umysł. 

Rima Sadurska
Terapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Uzdrawianie kryształami

Uzdrawianie kryształami to starożytna praktyka, która odnajduje swoje miejsce w nowoczesnym świecie medycyny wibracyjnej. Rima, jako specjalistka w tej dziedzinie, połączyła mądrość wieków z najnowszymi osiągnięciami nauki, tworząc unikalną usługę uzdrawiania kryształami, która koncentruje się na systemie czakr. Moc kryształów: ogromny potencjał wsparcia rozwoju osobistego oraz uzdrawiania, tej metody wykorzystując unikalne właściwości szlachetnych kamieni.

Relaks i odprężenie: Sesje uzdrawiania kryształami to czas na głębokie zrelaksowanie się i odprężenie, co pozwoli Ci uwolnić napięcie i stres.

Zdrowie ciała i umysłu: Uzdrawianie kryształami pomaga nie tylko w poprawie zdrowia fizycznego, ale również w uwolnieniu negatywnych emocji i poprawie samopoczucia psychicznego.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Refleksologia stóp lub twarzy

Jest to terapia, która ma na celu uaktywnić organizm do samoleczenia poprzez uciskanie na stopach receptorów przywracając w ten sposób prawidłowe funkcjonowanie narządów i układów w naszym ciele.

Działanie refleksologii:
– relaksuje i rozluźnia
– oczyszcza tkanki ze zbędnych złogów
– poprawia krążenie krwii,
– przyspiesza regenerację organizmu
– oczyszcza ze zbędnych toksyn
– zmniejsza lub niweluje bóle różnego pochodzenia
– łagodzi objawy menopauzy, miesiączki
– poprawia jakość snu
– reguluje pracę układu hormonalnego, nerwowego, trawiennego

Refleksologia to terapia holistyczna, która traktuje człowieka jako całość, dlatego zabieg wykonuje się na całych stopach nie koncentrując się jedynie na objawach chorobowych.

Agnieszka Krawczyk
Refleksolog

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Masaż Balijski

Masaż Balijski to zabieg o szerokim zastosowaniu. Doskonale działa na ciało i psychikę, jest bardzo dobrym sposobem na relaks i odprężenie.
Masaż balijski czerpie z tradycyjnych, indonezyjskich technik, pochodzących z wyspy Bali. Jest to wyjątkowe połączenie różnych metod, takich jak aromaterapia i indonezyjski masaż relaksacyjny, a także akupresura, ajurweda oraz refleksoterapia. Dzięki takiemu zestawieniu technik, masaż balijski nie tylko koi nerwy i odpręża umysł, ale także zmniejsza bóle mięśni i relaksuje ciało.
Masaż balijski wykonywany jest na stole do masażu. Stosowane techniki to liczne uciski, a także rozcieranie, głaskanie i rozciąganie wybranych partii ciała.
Duże znaczenie mają zastosowane w trakcie masażu olejki eteryczne, na przykład różane, jaśminowy lub bergamotkowy, które mają działanie relaksujące i rozluźniające. Dodatkowo usprawniają one transport krwi i płynów oraz poprawiają stan skóry.Sylwia Mąka
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Masaż Ajurwedyjski Abhyanga

Masaż Abhyanga wykonywany jest na nagim ciele (miejsca intymne pozostają zasłonięte specjalną chustą lub ręcznikiem). Ciało pacjenta natłuszczane jest podgrzanymi mieszankami ziołowymi na bazie wybranych olejów. Najczęściej, w praktykach ajurwedyjskich, jako baza wykorzystywany jest olej z sezamu.
Tradycyjnie, abhyanga rozpoczyna się od wykonywanego w pozycji siedzącej, olejowego masażu głowy, obręczy barkowej i karku (Shiro Abhyanga). Ten etap zabiegu jest pomocny w łagodzeniu bólów głowy różnego pochodzenia oraz objawów zaburzeń snu; odżywia i regeneruje skórę oraz wzmacnia włosy. Masaż głowy można wykonać również w pozycji leżącej.
Następnie, masażysta wykonuje podstawowy masaż twarzy – Mukha Abhyanga, który działa silnie relaksująco, odpręża fizycznie i psychicznie, a także poprawia kondycję skóry.
Masaż całego ciała rozpoczyna się od okolic klatki piersiowej, brzucha, rąk i nóg (pacjent leży wówczas na plecach). W trakcie kolejnej części zabiegu pacjent leży na brzuchu, a masażysta zajmuje się opracowaniem stóp, nóg, pośladków, pleców oraz rąk pacjenta.
Do masażu wykorzystuje się również specjalnie dobraną muzykę w klimacie rodem z Indii oraz esencje zapachowe i kadzidła.

Sylwia Mąka
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Ajurwedyjski masaż głowy

Ajurwedyjski masaż twarzy oraz głowy, wraz z rozciąganiem szyi i karku. Towarzyszy mu spokojna, odprężająca muzyka. Masaż wykonywany jest z pomocą olejów ajurwedyjskich, które mają bardzo dobroczynne działanie.
Zabieg niezwykle odstresowuje oraz relaksuje, działa również liftingująco na skórę. Masaż pozwala na pozbycie się dużej ilości stresu, który został nagromadzony w ciele. Rozluźnia mięśnie twarzy, w których gromadzi się wiele napięć.
Masaż wprowadza w stan głębokiego relaksu, odprężenia, mogą pojawić się wizje i  stan medytacji. Masaż twarzy jest idealny na bóle zatok oraz głowy. Aktywowane są punkty energetyczne na całej głowie.
Zabieg ten jest idealny na bóle zatok oraz bóle migrenowe. W wyniku masażu twarzy skóra nabiera różowego koloru, co wskazuje na pobudzenie krążenia i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu skóra jest bardziej dotleniona. Jednocześnie martwy naskórek zostaje usunięty, przez co skóra lepiej oddycha, a działanie kosmetyków jest skuteczniejsze. Masaż twarzy pobudza skórę do odnowy, uelastycznia ją i wzmacnia. Wygładza zmarszczki oraz spowalnia tworzenie nowych

 

Sylwia Mąka
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Transformacyjny Bodywork

Transformacyjny Bodywork wywodzi się z polinezyjskich tradycji uzdrawiania. Jest to masaż całego ciała ciepłym olejem, z wyłączeniem miejsc intymnych, z indywidualnie dobraną muzyką do każdej sesji. Masaż ten wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Dotyk, muzyka, rozluźnienie sprawiają, że łatwiej można się spotkać z tym, co na codzień ukryte. Sesja sprzyja uwalnianiu blokad emocjonalnych, energetycznych, transformacji traum, przekonań. Jest to czas, kiedy możesz znaleźć rozwiązania, odpowiedzi, poczuć miłość, którą jesteś, popatrzeć na swoje życie z dalszej perspektywy. To, w jakim kierunku potoczy się sesja jest bardzo indywidualne i zależy w równej mierze od osoby na stole, jak i praktyka. Sesja obejmuje zarówno masaż, jak i rozmowę pozwalającą określić Twoje potrzeby, intencję spotkania

Diana Galińska
masażystka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Vouchery Prezentowe

Możesz sprawić komuś wyjątkowy prezent.
W naszej ofercie są dostępne vouchery na wybrane masaże i zabiegi. Skontaktuj się z nami, doradzimy i wybierzemy razem najlepszą opcję na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby.

Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów, masażystów, terapeutów holistycznych. W naszej Przestrzeni Dobra mamy miejsce dla Ciebie. Napisz do nas – spotkajmy się i porozmawiajmy o współpracy.

Skontaktuj się z nami.

Cennik masaży

Lomi LOmi Akamana

Masaż 60 minut

Masaż 90 minut

Masaż 120 minut

250 zł

300 zł

350 zł

Starożytny masaż tajski

Masaż 90 minut

250 zł

Kobido UP

Masaż ok 80 minut

Masaż ok 100 min. z masażem transbukalnym

Masaż ok 80 minut

Masaż ok 100 min. + masaż transbukalny

230 zł

250 zł

280 zł

300 zł

Cena promocyjna obowiązuje osoby, które posiadają aktywny karnet na jogę

Bioenergoterapia

Sesja holistyczna 120 minut

Naturoterapia porada 60 min

Bioterapia 60 minut

Masaż dźwiękiem wg metody H. Pessa 60 minut

Rytuał przejścia ciało i dusza 150 minut

250 zł

150 zł

150 zł

120 zł

350 zł

Konchowanie

Uszy lub Nerki lub Stopy

Pępek

80 zł

70 zł

Refleksologia

Refleksologia 50-60 min

130 zł

Transformacyjny Bodywork

Transformacyjny Bodywork 120 min.

260 zł

Przestrzeń Dobra

Polityka prywatności

Nasze media społecznościowe

Projekt strony

Marta Iwanek

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to jedna z najstarszych metod uzdrawiania, znana już od starożytności. Jest biologiczną, naturalną i energetyczną terapią, która polega na przywracaniu zdrowia. Jej działanie polega na przekazywaniu choremu przez terapeutę energii miłości duchowej zbliżeniem dłoni lub na odległość. W praktyce bioenergoterapeuta porządkuje przepływy energii pacjenta i usuwa zaburzenia energetyczne.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to jedna z najstarszych metod uzdrawiania, znana już od starożytności. Jest biologiczną, naturalną i energetyczną terapią, która polega na przywracaniu zdrowia. Jej działanie polega na przekazywaniu choremu przez terapeutę energii miłości duchowej zbliżeniem dłoni lub na odległość. W praktyce bioenergoterapeuta porządkuje przepływy energii pacjenta i usuwa zaburzenia energetyczne.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to jedna z najstarszych metod uzdrawiania, znana już od starożytności. Jest biologiczną, naturalną i energetyczną terapią, która polega na przywracaniu zdrowia. Jej działanie polega na przekazywaniu choremu przez terapeutę energii miłości duchowej zbliżeniem dłoni lub na odległość. W praktyce bioenergoterapeuta porządkuje przepływy energii pacjenta i usuwa zaburzenia energetyczne.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to jedna z najstarszych metod uzdrawiania, znana już od starożytności. Jest biologiczną, naturalną i energetyczną terapią, która polega na przywracaniu zdrowia. Jej działanie polega na przekazywaniu choremu przez terapeutę energii miłości duchowej zbliżeniem dłoni lub na odległość. W praktyce bioenergoterapeuta porządkuje przepływy energii pacjenta i usuwa zaburzenia energetyczne.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu

Bioenergoterapia

Bioenergoterapia to jedna z najstarszych metod uzdrawiania, znana już od starożytności. Jest biologiczną, naturalną i energetyczną terapią, która polega na przywracaniu zdrowia. Jej działanie polega na przekazywaniu choremu przez terapeutę energii miłości duchowej zbliżeniem dłoni lub na odległość. W praktyce bioenergoterapeuta porządkuje przepływy energii pacjenta i usuwa zaburzenia energetyczne.

Rima Sadurska
bioenergoterapeutka

Skontaktuj się wybierając ikonkę kontaktu