Nasz zespół

Łączy nas pasja i chęć dzielenia się DOBREM. Jesteśmy różnorodni, a zarazem patrzymy w podobnym kierunku – chcemy się rozwijać, wzajemnie wspierać i ofiarować cząstkę siebie na Waszej drodze do zadbania o siebie.

martam

Marta Iwanek

nauczycielka jogi

Odkrywam pełnię w swoim życiu jako nauczycielka jogi.
Jako uczeń, którym cały czas pozostanę dla doskonalenia siebie oraz jako nauczyciel z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu odkryłam, że Joga jest formą samoopieki, troski o zdrowie, dobre samopoczucie i radość. Cieszę się, że mogę uczyć tej troski moich uczniów podczas praktyki na macie. Prowadzę zajęcia w stylu Vinyasa, Hatha Yogi, Jogi powięziowej. Na moich zajęciach odnajdą się osoby początkujące i zaawansowane w praktyce.
Nieodłącznym elementem zajęć jest relaksacja, która pomaga wyciszyć umysł i pogłębić świadomość swojego ciała. Taka praktyka kształtuje uważność, pomaga pozbyć się energetycznych blokad w ciele, uwolnić emocje, pracować z traumami. Pozwala poczuć lekkość w ciele oraz zaufanie do swojej intuicji. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza. Prowadzę również warsztaty dla kobiet Wenus Jogi podczas, których skupiamy się na kobiecości i ćwiczeniach mięśni dna miednicy. Prywatnie jestem mamą 5tki – dwójka dwunożnych istot plus trzy kotki. Spędzam wolny czas na górskich wyprawach i tańcach spontanicznych. Medytuje, uczę medytacji moich uczniów, staram się podnosić pozytywne/wyższe wibracje.

więcej na: https://mantrajoga.com/

Kontakt do Marty

beti

Beata Pniewska

nauczycielka aerial jogi

Pierwszy raz na macie stanęłam w 2003 r. – to było spotkanie, które mnie odmieniło. Od 2007 r. prowadzę zajęcia. Przez te wszystkie lata joga mi towarzyszyła w życiu, jako istotne narzędzie w procesie rozwoju, który nadal trwa Praktyka jogi jest dla mnie przede wszystkim czasem na spotkanie się z samym sobą w tu i teraz, czasem zatrzymania w biegu codzienności i doświadczenia siebie, powrotu z umysłu do ciała, by poczuć siebie i odzyskać równowagę. Kluczowym elementem praktyki jest uważność skierowana do ciała i oddechu, która sprowadza nas do obecnej chwili i doświadczania w niej życia. W ciele żyjemy, poprzez ciało się komunikujemy i wyrażamy swoją Prawdę.

Kontakt do Beaty

66585886_462382747885137_1393411863269605376_n

Rima Sadurska

Joga głosu, Kręgi

Jestem bioenergoterapeutką z 9 letnią praktyką, zielarką, nauczycielką medytacji, artystką i animatorką kultury. Zajmuję się naturoterapią i profilaktyką zdrowia, rytuałami, a także dźwiękiem, sztuką performatywną i śpiewem.
W Przestrzeni Dobra udzielam sesji wsparcia duchowego, sesji bioenergoterapii i biomasażu, masażu dźwiękiem, prowadzę kręgi kobiet i mężczyzn oraz jogę głosu. 

Kontakt do Rimy

_DSC0715

Marta Nowosad-Szczecina

instruktorka pilateu

Instruktorka świadomego ruchu z kilkunastoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec w Harmonii Ruchu, gdzie zajmuje się przede wszystkim tematyką aktywności fizycznej osób starszych, kobiet w ciąży i po porodzie oraz relaksacją. Skupia się głównie na metodzie Pilates, a pracy na sprzęcie uczyła się u Bogny Janik-Forbes w australijskim Perth. Nieustannie dokształca się w różnych szkołach i czyta ogromne ilości książek. Interesuje się tematyką powięzi. Podczas treningów poszukuje równowagi między wysiłkiem a relaksem. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarz prasowy i radiowy. Autorka bloga www.swiadomyruch.pl

Kontakt do Marty

Justyna Szuba

nauczycielka jogi

Mam na imię Justyna, jestem instruktorką jogi. Praktykuję od 2019 roku.  W 2023 roku skończyłam studia podyplomowe Relaksacja i joga na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 2010 jestem instruktorką fitness

Moje zajęcia jogi to mieszanka spokojnej hatha jogi z vinyasą – łączę różne asany w bardziej dynamiczne sekwencje. Dbam zarówno o wzmacnianie i rozluźnianie. Zwracam dużą uwagę na technikę wykonywania asan i ich wpływ na ciało – wyjaśniam aspekty anatomiczne pozycji. Mówię o oddechu i jego roli w jodze. Przekazuję, że ważny jest szacunek do ciała, cierpliwość i uważność na swoje potrzeby i możliwości. Moje zajęcia zawsze zaczynają się krótkim skupieniem i rozgrzewką a kończą relaksem.

Kontakt do Justyny

Twoje miejsce

Jeżeli chcesz dzielić się dobrem i prowadzić zajęcia cykliczne w naszej przestrzeni – napisz do nas 🙂

Przestrzeń Dobra

Projekt bez tytułu (12)

Polityka prywatności

przeczytaj tutaj

Nasze media społecznościowe

Projekt strony

Marta Iwanek