Grafik
zajęcia cykliczne

Zarezerwuj
miejsce on-line

Jak korzystać z panelu rezerwacji?

01. Wybierz z grafiku zajęcia, na które chcesz się zapisać

02. Zaloguj się do panelu rezerwacji. Jeżeli nie posiadasz konta wybierz – Zarejestruj i postępuj zgodnie z instrukcjami.

03. Zarezerwuj wybrane zajęcia. Pamiętaj o odwołaniu rezerwacji w przypadku rezygnacji z zajęć nie później niż 3 godz. przed zajęciami. 

04. Jeżeli nie masz aktywnego karnetu na wybrane zajęcia możesz „kupić” wejście jednorazowe, które opłacisz gotówką przed zajęciami u osoby prowadzącej. 

05. Możesz pobrać aplikację do rezerwacji na swój telefon 🙂 – link do aplikacji zostanie wysłany przy rejestracji.

Karty Multisport, benefit i inne

w Przestrzeni dobra nie honorujemyu tych kart

Przestrzeń Dobra

ul. Juranda 7, 20-634 Lublin

Polityka prywatności

Nasze media społecznościowe

Projekt strony

Marta Iwanek

Bez tytułu (Zdjęcie w tle dla Facebooka) (3)

Joga jest podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza. Joga jest formą samoopieki i troski o zdrowie. Daje dobre samopoczucie, radość i witalności.  Joga to swego rodzaju świadomy relaks połączony z praktyką uważności – dotyczącej ciała, oddechu, a także myśli i emocji.

Bez tytułu (Zdjęcie w tle dla Facebooka) (4)

Aerial joga to praktyka z użyciem chusty wertykalnej zawieszonej w formie hamaka. Rozwija świadomość ciała i przywraca balans na różnych poziomach naszego funkcjonowania… a poza tym daje dużo radości.

Natural Earth Brown Autumn Close Up Facebook Event Cover (Wpis na Instagram) (Relacja na Instagramie) (Zdjęcie w tle dla Facebooka)

Zajęcia jogi dla seniorów dedykowane są osobom w dojrzałym wieku ( 60+), które chcą zachować dobrą kondycję lub pozbyć się dolegliwości takich jak bóle pleców i stawów czy spadek koordynacji ruchowej. Joga dla seniorów jest dostosowana do potrzeb oraz możliwości praktykujących.